İBL İstanbul Basketbol Ligi’nde 16. Haftanın Panoraması

11

İstanbul Basketbol Ligi’nde 2021 – 2022 sezonu 16. hafta heyecanı geride kalırken yine birbirinden önemli bireysel performanslar ortaya çıktı.

Sezonun 16. haftasında 19 – 25 Şubat 2022 tarihleri arasında 7 farklı yaş grubunda birbirinden keyifli toplam 20 karşılaşma oynandı. İşte haftanın öne çıkanları…

U10 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

İMSK ÜSKÜDAR U10 36 – 30 İMSK KARTAL U10

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: İMSK ÜSKÜDAR
HAFTANIN OYUNCUSU: BEYZA YALÇINKAYA İMSK ÜSKÜDAR
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

BEYZA YALÇINKAYA İMSK ÜSKÜDAR
KEREM KOCATÜRK İMSK KARTAL
CAN YILMAZ İMSK ÜSKÜDAR
KEREM ÖZKAN İMSK KARTAL
MEHMETHAN NADİR İMSK ÜSKÜDAR

U11 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

İMSK KARTAL U11 28 – 22 GK SPOR U11
UA AKADEMİ U11 48 – 15 KIZILTOPRAK U11
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11 45 – 21 ANKA GÖZTEPE U11

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: UA AKADEMİ
HAFTANIN OYUNCUSU: KEREM MENGÜÇ UA AKADEMİ
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

KEREM MENGÜÇ UA AKADEMİ
OSMAN CAN ARDA KÜÇÜKYALI GELİŞİM
SERVET ALİ TORAMAN KÜÇÜKYALI GELİŞİM
MUSTAFA CAN SAYMAZ UA AKADEMİ
POYRAZ CUCU GK SPOR

U12 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

UA AKADEMİ B U12 36 – 28 ANKA SPOR U12
İMSK ÜSKÜDAR U12 35 – 18 ANKA GÖZTEPE U12

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: UA AKADEMİ B
HAFTANIN OYUNCUSU: KUTSAL FİDAN İMSK ÜSKÜDAR
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

KUTSAL FİDAN İMSK ÜSKÜDAR
BARIŞ GÜNEMRE UA AKADEMİ B
MUHAMMED KAAN ÜST ANKA SPOR
YAĞIZ KAYA UA AKADEMİ B
EMİN ZORLU İMSK ÜSKÜDAR

U14 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

GK SPOR U14 35 – 60
İSTANBUL KARTAL GSK U14
UA AKADEMİ U14 45 – 31 İMSK KARTAL U14
GÖZTEPE AKADEMİ U14 48 – 29 İMSK ÜSKÜDAR U14
BOĞAZİÇİ U14 76 – 25 PNK YILDIZ U14
ANKA ÇEKMEKÖY U14 70 – 13 GK SPOR U14

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: BOĞAZİÇİ
HAFTANIN OYUNCUSU: RÜZGAR DORMANLI ANKA ÇEKMEKÖY
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

RÜZGAR DORMANLI ANKA ÇEKMEKÖY
BURAK ÇELİK
İSTANBUL KARTAL GSK
KEREM ŞAHİNLER UA AKADEMİ
KAAN KIRMAN GK SPOR
AHMET BUĞRA DORUK ANKA ÇEKMEKÖY

U16 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

ASYA KARTALLARI U16 46 – 52 İMSK KARTAL U16
İMSK KOZYATAĞI U16 61 – 51 TUZLA GELİŞİM U16
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16 38 – 30 İMSK ÜSKÜDAR U16
MARMARA ELİT U16 46 – 76
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16
İMSK KOŞUYOLU U16 35 – 46
PSK MAVİ KAPLAN U16

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI:
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ
HAFTANIN OYUNCUSU: MEVLÜT EFE YURTOĞULLARI İMSK KOZYATAĞI
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

MEVLÜT EFE YURTOĞULLARI İMSK KOZYATAĞI
ARDA DEMİRKIRAN MARMARA ELİT
ALİ ERDEM KAHRAMAN İMSK KARTAL
ARDA KANDEMİR ASYA KARTALLARI
POLAT KAAN KALAFAT TUZLA GELİŞİM

U18 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

BOĞAZİÇİ SK U18 70 – 43 KORDON U18
UA AKADEMİ U18 43 – 30 BEŞAS SK U18

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: BOĞAZİÇİ
HAFTANIN OYUNCUSU: MUHAMMED FURKAN KORKMAZ KORDON
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

MUHAMMED FURKAN KORKMAZ KORDON
FURKAN GÜNER UA AKADEMİ
ABDURRAHMAN DEMİRCİ UA AKADEMİ
EMİR KAAN ÖZÇELİK BEŞAS
ARDA ÇINAR BOĞAZİÇİ

BÜYÜK ERKEKLER GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

İMSK BE 81 – 100
ARKIN BELEK ACADEMY BE
BOĞAZİÇİ BE 62 – 74
ARKIN BELEK ACADEMY BE

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI:
ARKIN BELEK ACADEMY
HAFTANIN OYUNCUSU: MUHAMMED LAMİNE
ARKIN BELEK ACADEMY
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

MUHAMMED LAMİNE
ARKIN BELEK ACADEMY
TANER BALCI
ARKIN BELEK ACADEMY
SELAMİ DEMİRTAŞ BOĞAZİÇİ
OĞULCAN GÜL
ARKIN BELEK ACADEMY
DEMİRHAN GÜVEN
ARKIN BELEK ACADEMY