İBL İstanbul Basketbol Ligi’nde 17. Haftanın Panoraması

11

İstanbul Basketbol Ligi’nde 2021 – 2022 sezonu 17. hafta heyecanı geride kalırken yine birbirinden önemli bireysel performanslar ortaya çıktı.

Sezonun 17. haftasında 26 Şubat – 4 Mart 2022 tarihleri arasında 7 farklı yaş grubunda birbirinden keyifli toplam 18 karşılaşma oynandı. İşte haftanın öne çıkanları…

U10 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

EFOR U10 16 – 2 KOZ U10
İMSK KOZYATAĞI U10 22 – 37 DİNAMO U10

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: DİNAMO
HAFTANIN OYUNCUSU: RÜZGAR KAYA DİNAMO
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

RÜZGAR KAYA DİNAMO
KUZEY ÇAKIR İMSK KOZYATAĞI
SARP YILDIRIM EFOR
ARAS ALİ TOPAY DİNAMO
ARAS KURDOĞLU EFOR

U11 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

ASYA KARTALLARI U11 50 – 28 İMSK ÜSKÜDAR U11
GK SPOR U11 13 – 23
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11
KIZILTOPRAK U11 17 – 22 İMSK KOŞUYOLU U11

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: ASYA KARTALLARI
HAFTANIN OYUNCUSU: EMİR ÖZGÜR İMSK KOŞUYOLU
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

EMİR ÖZGÜR İMSK KOŞUYOLU
EYMEN EFE GEDİK ASYA KARTALLARI
OSMAN CAN ARDA KÜÇÜKYALI GELİŞİM
SÜLEYMAN EMİR SERTKAYA İMSK ÜSKÜDAR
KUTSAL FİDAN İMSK ÜSKÜDAR

U12 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

İMSK KARTAL U12 30 – 35
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12
İMSK KOZYATAĞI U12 24 – 33 FESK U12
ASYA KARTALLARI SİYAH U12 39 – 33 İMSK KOŞUYOLU U12

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI:
ASYA KARTALLARI SİYAH
HAFTANIN OYUNCUSU: EYMEN EFE GEDİK
ASYA KARTALLARI SİYAH
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

EYMEN EFE GEDİK
ASYA KARTALLARI SİYAH
OSMAN CAN ARDA KÜÇÜKYALI GELİŞİM
ÇAĞAN GÜNDÜZ İMSK KARTAL
EGEMEN EMRE FESK
ALİ SAMİ ÖNGÜÇ İMSK KOZYATAĞI

U14 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

ASYA KARTALLARI U14 45 – 55 ANKA GÖZTEPE U14
İMSK KOZYATAĞI U14 51 – 42 GK SPOR U14
ANKA ÇEKMEKÖY U14 63 – 20
İSTANBUL KARTAL GSK U14

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: ANKA ÇEKMEKÖY
HAFTANIN OYUNCUSU: KAAN KIRMAN GK SPOR
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

KAAN KIRMAN GK SPOR
EFE GÜRLER İMSK KOZYATAĞI
RÜZGAR DORMANLI ANKA ÇEKMEKÖY
MUSTAFA MUAZ GÜNGÖR ANKA GÖZTEPE
ENES YILDIZ ASYA KARTALLARI

U16 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

ARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16 64 – 24 İMSK KOŞUYOLU U16
PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16 46 – 30 KORDON U16
İMSK KOZYATAĞI U16 54 – 31 EFOR U16

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI:
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ
HAFTANIN OYUNCUSU: MEVLÜT EFE YURTOĞULLARI İMSK KOZYATAĞI
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

MEVLÜT EFE YURTOĞULLARI İMSK KOZYATAĞI
AHMET KEREM KEFELİ
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ
İZEL MOLHO
PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU
SİNAN SARP TERZİOĞLU İMSK KOZYATAĞI
EFE GÜRLER İMSK KOZYATAĞI

U18 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

MARMARA ELİT U18 44 – 78 ANKA ÇEKMEKÖY U18
BEŞAS SK U18 47 – 61 MARMARA ELİT U18

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: ANKA ÇEKMEKÖY
HAFTANIN OYUNCUSU: TARIK ATBAŞ ANKA ÇEKMEKÖY
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

TARIK ATBAŞ ANKA ÇEKMEKÖY
BATU KURT MARMARA ELİT
MUHAMMET KORKMAZ ANKA ÇEKMEKÖY
UĞUR MEHMET YALÇIN ANKA ÇEKMEKÖY
SERHAT SAV MARMARA ELİT

BÜYÜK ERKEKLER GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

ACARLAR BE 45 – 78
ARKIN BELEK ACADEMY BE

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI:
ARKIN BELEK ACADEMY
HAFTANIN OYUNCUSU: TANER BALCI
ARKIN BELEK ACADEMY
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

TANER BALCI
ARKIN BELEK ACADEMY
CEM ERTEM ACARLAR
ONUR UZUN
ARKIN BELEK ACADEMY
OĞULCAN GÜL
ARKIN BELEK ACADEMY
CENK BÜYÜKMIHCI ACARLAR