İBL İstanbul Basketbol Ligi’nde 20. Haftanın Panoraması

11

İstanbul Basketbol Ligi’nde 2021 – 2022 sezonu 20. hafta heyecanı geride kalırken yine birbirinden önemli bireysel performanslar ortaya çıktı.

Sezonun 18. haftasında 19 – 25 Mart 2022 tarihleri arasında 6 farklı yaş grubunda birbirinden keyifli toplam 18 karşılaşma oynandı. İşte haftanın öne çıkanları…

U10 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

İMSK ÜSKÜDAR U10 22 – 43
PARLAYAN YILDIZLAR U10
ASYA KARTALLARI U10 24 – 29 İMSK KARTAL U10

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: PARLAYAN YILDIZLAR
HAFTANIN OYUNCUSU: CAN YILMAZ İMSK ÜSKÜDAR
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

ÖMER DEMİR PARLAYAN YILDIZLAR
CAN YILMAZ İMSK ÜSKÜDAR
KUZEY BAYRAKTAR ASYA KARTALLARI
EREN BİLGİÇ PARLAYAN YILDIZLAR
ENİS KADİR ŞAHİN İMSK KARTAL

U11 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

ASYA KARTALLARI U11 27 – 20 İMSK KARTAL U11
GK SPOR U11 17 – 25 İMSK KOŞUYOLU U11

 

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: ASYA KARTALLARI
HAFTANIN OYUNCUSU: AYAZ AREF ERSOY ASYA KARTALLARI
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

AYAZ AREF ERSOY ASYA KARTALLARI
ALİ EMİR ÖZGÜR İMSK KOŞUYOLU
EMİR ENGİN CEYLAN İMSK KARTAL
BERAT DEMİRDELEN GK SPOR
MERT EĞİNCİ İMSK KOŞUYOLU

U12 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

UA AKADEMİ A U12 50 – 26 İMSK KOŞUYOLU U12
ANKA SPOR U12 45 – 34 MARMARA ELİT U12
UA AKADEMİ B U12 48 – 10 FESK U12

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: UA AKADEMİ A
HAFTANIN OYUNCUSU: AHMET SALİH ÜST ANKA SPOR
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

AHMET SALİH ÜST ANKA SPOR
MERT AYAZ BEKAR MARMARA ELİT
BARIŞ GÜNEMRE UA AKADEMİ B
YAĞIZ KAYA UA AKADEMİ B
MUHAMMED KAAN ÜST ANKA SPOR

U14 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

ASYA KARTALLARI U14 40 – 35 İMSK KOŞUYOLU U14
ABA BİLGİ TEKNİK U14 45 – 32 PNK YILDIZ U14
ASYA KARTALLARI U14 55 – 42 MARMARA ELİT U14
CEVİZLİ ATAK U14 45 – 30 GK SPOR U14

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: ASYA KARTALLARI
HAFTANIN OYUNCUSU: KAAN KIRMAN GK SPOR
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

KAAN KIRMAN GK SPOR
EFE ERDOĞDU ABA BİLGİ TEKNİK
ENES KÜÇÜKARSLAN ASYA KARTALLARI
EMRE ASYA KARTALLARI
BAHA GÖKTUĞ ÖZDEMİR İMSK KOŞUYOLU

U18 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

ANKA ÇEKMEKÖY U18 39 – 34 ORTAÇEŞME SK U18

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: ANKA ÇEKMEKÖY
HAFTANIN OYUNCUSU: İHSAN KÜMBETLİ ORTAÇEŞME SK
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

İHSAN KÜMBETLİ ORTAÇEŞME SK
TARIK ATBAŞ ANKA ÇEKMEKÖY
GÖKDENİZ BARIŞ NAYIR ANKA ÇEKMEKÖY
UĞUR MEHMET YALÇIN ANKA ÇEKMEKÖY
MİTHAT KABOĞLU ORTAÇEŞME SK

BÜYÜK ERKEKLER GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

İMSK BE 68 – 63 ELİT AKADEMİ BE

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: İMSK BE
HAFTANIN OYUNCUSU: OSMAN ALP DENİZLER ELİT AKADEMİ
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

OSMAN ALP DENİZLER ELİT AKADEMİ
SAVAŞ KARAKAŞ İMSK
ERDEM ÇALIŞKAN İMSK
EMRE CAN AKGÜN ELİT AKADEMİ
AYHAN CEM AKAM İMSK