İBL İstanbul Basketbol Ligi’nde 25. Haftanın Panoraması

11

İstanbul Basketbol Ligi’nde 2021 – 2022 sezonu 25. hafta heyecanı geride kalırken yine birbirinden önemli bireysel performanslar ortaya çıktı.

Sezonun 25. haftasında 23 – 29 Nisan 2022 tarihleri arasında 7 farklı yaş grubunda birbirinden keyifli toplam 27 karşılaşma oynandı. İşte haftanın öne çıkanları…

U10 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

SYA KARTALLARI U10 20 – 19
PARLAYAN YILDIZLAR U10
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10 15 – 33 İMSK ÜSKÜDAR U10
DİNAMO U10 24 – 38
PARLAYAN YILDIZLAR U10

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: PARLAYAN YILDIZLAR
HAFTANIN OYUNCUSU: RÜZGAR KAYA DİNAMO
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

RÜZGAR KAYA DİNAMO
HAMZA ARVAS PARLAYAN YILDIZLAR
ÖMER DEMİR PARLAYAN YILDIZLAR
CAN YILMAZ İMSK ÜSKÜDAR
RÜZGAR ÖZBALTA PARLAYAN YILDIZLAR

U11 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

KIZILTOPRAK U11 30 – 39 İMSK ÜSKÜDAR U11
UA AKADEMİ U11 51 – 18 ANKA GÖZTEPE U11
ASYA KARTALLARI U11 41 – 22 GK SPOR U11

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: UA AKADEMİ
HAFTANIN OYUNCUSU: KUTSAL FİDAN İMSK ÜSKÜDAR
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

KUTSAL FİDAN İMSK ÜSKÜDAR
KAYA MENGÜÇ UA AKADEMİ
MEHMET KAAN AVŞAR UA AKADEMİ
ALYA GÖKDENİZ UA AKADEMİ
DEMİR ALİ EKEMEN KIZILTOPRAK

U12 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

MARMARA ELİT U12 15 – 35 İMSK KARTAL U12
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12 31 – 38 ANKA SPOR U12
UA AKADEMİ A U12 54 – 23
ASYA KARTALLARI GRİ U12
FESK U12 27 – 49
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12
KIZILTOPRAK U12 51 – 18 İMSK ÜSKÜDAR U12
UA AKADEMİ B U12 47 – 19 MARMARA ELİT U12

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: UA AKADEMİ A
HAFTANIN OYUNCUSU: BARIŞ GÜNEMRE UA AKADEMİ B
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

BARIŞ GÜNEMRE UA AKADEMİ B
SARP ERALP KIZILTOPRAK
MERT AKTOMAS UA AKADEMİ A
HÜSEYİN DEMİR KÜÇÜKYALI GELİŞİM
DEMİR ATA TOPÇU ANKA SPOR

U14 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

MARMARA ELİT U14 28 – 53 ANKA ÇEKMEKÖY U14
İMSK KOŞUYOLU U14 47 – 35 GK SPOR U14
DİNAMO U14 29 – 43 BOĞAZİÇİ U14
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14 30 – 19 İMSK ÜSKÜDAR U14

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: ANKA ÇEKMEKÖY
HAFTANIN OYUNCUSU: BAHA GÖKTUĞ ÖZDEMİR İMSK KOŞUYOLU
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

BAHA GÖKTUĞ ÖZDEMİR İMSK KOŞUYOLU
BUĞRA ÖKTEN ANKA ÇEKMEKÖY
EMİN EFE KAYA ANKA ÇEKMEKÖY
MUSTAFA DEMİRCİ İMSK KOŞUYOLU
ALİ EKİNCİ MARMARA ELİT

U16 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

PSK MAVİ KAPLAN U16 56 – 37
KOŞUYOLU BASKETBOL U16
EFOR U16 28 – 32 UA AKADEMİ U16
ASYA KARTALLARI U16 53 – 44
PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16
FESK U16 82 – 35 İMSK KOŞUYOLU U16
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16 44 – 21 İMSK ÜSKÜDAR U16

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: FESK
HAFTANIN OYUNCUSU: BİLAL ZARBOZAN ASYA KARTALLARI
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

BİLAL ZARBOZAN ASYA KARTALLARI
DEMİRAY AKSOL FESK
UMUT DOĞANAY PSK MAVİ KAPLAN
İZEL MOLHO
PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU
CAN ŞERİFOĞLU
KOŞUYOLU BASKETBOL

U18 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

UA AKADEMİ U18 67 – 50 KORDON U18
BOĞAZİÇİ SK U18 73 – 30 ORTAÇEŞME SK U18
ANKA ÇEKMEKÖY U18 61 – 22 BEŞAS SK U18

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: BOĞAZİÇİ
HAFTANIN OYUNCUSU: FURKAN GÜNER UA AKADEMİ
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

FURKAN GÜNER UA AKADEMİ
SELAMİ DEMİRTAŞ BOĞAZİÇİ
MUHAMMED FURKAN KORKMAZ KORDON
TARIK ATBAŞ ANKA ÇEKMEKÖY
TAHA KAYRA COŞKUN KORDON

BÜYÜK ERKEKLER GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

EMA BE 48 – 63 ELİT AKADEMİ BE
BOĞAZİÇİ BE 76 – 74
ARKIN BELEK ACADEMY BE

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: BOĞAZİÇİ
HAFTANIN OYUNCUSU: HAKAN DEMİC
ARKIN BELEK ACADEMY
HAFTANIN ANTRENÖRÜ:

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

HAKAN DEMİC
ARKIN BELEK ACADEMY
SELAMİ DEMİRTAŞ BOĞAZİÇİ
ARDA ÇEKİÇ EMA
EMRE CAN AKGÜN ELİT AKADEMİ
BAHRİ YETER BOĞAZİÇİ