İBL İstanbul Basketbol Ligi’nde 7. Haftanın Panoraması

11

İstanbul Basketbol Ligi’nde 2021 – 2022 sezonu 7. hafta heyecanı geride kalırken yine birbirinden önemli bireysel performanslar ortaya çıktı.

Sezonun 7. haftasında 18 – 23 Aralık 2021 tarihleri arasında 8 farklı yaş grubunda birbirinden keyifli toplam 14 karşılaşma oynandı. İşte haftanın öne çıkanları…

U10 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

İMSK KOŞUYOLU U10 2 – 26
PARLAYAN YILDIZLAR U10
İMSK KARTAL U10 37 – 4 KOZ U10

 


HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: İMSK KARTAL
HAFTANIN OYUNCUSU: ENİS KADİR ŞAHİN İMSK KARTAL
HAFTANIN ANTRENÖRÜ: KORUR ÖLMEZ İMSK KARTAL

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

ENİS KADİR ŞAHİN İMSK KARTAL
ÖMER DEMİR PARLAYAN YILDIZLAR
UZAY BEŞİK PARLAYAN YILDIZLAR
EREN BİLGİÇ PARLAYAN YILDIZLAR
MEHMET ALİ HALİLOĞLU İMSK KARTAL

U11 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

İMSK KARTAL U11 42 – 53 UA AKADEMİ U11

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: UA AKADEMİ
HAFTANIN OYUNCUSU: MEHMET KAAN AVŞAR UA AKADEMİ
HAFTANIN ANTRENÖRÜ: UFUKCAN AYDIN UA AKADEMİ

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

MEHMET KAAN AVŞAR UA AKADEMİ
EMİR ENGİN CEYLAN İMSK KARTAL
ALYA GÖKDENİZ UA AKADEMİ
EMİR ŞAHİN YILMAZ İMSK KARTAL
SARP MENGÜÇ UA AKADEMİ

U12 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

İMSK KARTAL U12 27 – 44 FESK U12
İMSK KOŞUYOLU U12 33 – 21 ANKA GÖZTEPE U12

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: FESK
HAFTANIN OYUNCUSU: DEMİRAY AKSEL FESK
HAFTANIN ANTRENÖRÜ: FESK

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

DEMİRAY AKSEL FESK
ÇAĞAN GÜNDÜZ İMSK KARTAL
MEHMET FATİH TUNÇ İMSK KOŞUYOLU
MUSTAFA AKIN ALTAY ANKA GÖZTEPE
H. TAYLAN GÜNDÜZ FESK

U14 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

ASYA KARTALLARI U14 34 – 31
İSTANBUL KARTAL GSK U14
İMSK KOŞUYOLU U14 31 – 39 ANKA GÖZTEPE U14
CEVİZLİ ATAK U14 48 – 52 İMSK KOZYATAĞI U14

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: İMSK KOZYATAĞI
HAFTANIN OYUNCUSU: ENES YILDIZ ASYA KARTALLARI
HAFTANIN ANTRENÖRÜ: İMSK KOZYATAĞI

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

ENES YILDIZ ASYA KARTALLARI
EFE GÜRLER İMSK KOZYATAĞI
EFE PAMİR ÇAKIR ANKA GÖZTEPE
ENES ÖZDEMİR CEVİZLİ ATAK
ONUR BHATTİ İMSK KOŞUYOLU

U16 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

İMSK KARTAL U16 34 – 60
PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16
İMSK KOŞUYOLU U16 46 – 53 ANKA GÖZTEPE U16
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16 25 – 73
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI:
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ
HAFTANIN OYUNCUSU: YAHYA CENK KIYIMCI ANKA GÖZTEPE
HAFTANIN ANTRENÖRÜ: DOĞUKAN KARA ANKA GÖZTEPE

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

YAHYA CENK KIYIMCI ANKA GÖZTEPE
SABRİ EREN BAYRAMOĞLU
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ
ARAS YILDIZ
PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU
İZEL MOLHO
PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU
ÖMER TAHA TEKİN İMSK KOŞUYOLU

U18 GRUBU

HAFTANIN SONUÇLARI

BOĞAZİÇİ SK U18 64 – 52 İMSK KOŞUYOLU U18
ANKA ÇEKMEKÖY U18 39 – 42
İSTANBUL KARTAL GSK U18
BEŞAS SK U18 57 – 59
ARKIN BELEK ACADEMY U18

HAFTANIN “EN”LERİ

HAFTANIN TAKIMI: BOĞAZİÇİ
HAFTANIN OYUNCUSU: MUHAMMET BİLAL
ARKIN BELEK ACADEMY
HAFTANIN ANTRENÖRÜ: TARKAN ARKIN BELEK ARKIN BELEK ACADEMY

HAFTANIN EN İYİ BEŞİ

MUHAMMET BİLAL
ARKIN BELEK ACADEMY
EGE LÜLECİ İMSK KOŞUYOLU
SARDAR TUGAY
ARKIN BELEK ACADEMY
YİĞİT ATA ÇIĞ İMSK KOŞUYOLU
TOPRAK ERKOMAY BESAŞ SK