25. HAFTA MAÇLARI

25. HAFTA MAÇLARI

TarihHomeSonuçAwayLeagueSalon
MARMARA ELİT U12İMSK KARTAL U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
PENDİK ANADOLU LİSESİ
MARMARA ELİT U14ANKA ÇEKMEKÖY U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
PSK MAVİ KAPLAN U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
HACI HATİCE BAYRAKTAR
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12ANKA SPOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
MARMARA ELİT U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
KIZILTOPRAK U11İMSK ÜSKÜDAR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
GÖZTEPE AKADEMİ U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
EFOR U16UA AKADEMİ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İSTEK VAKFI ACIBADEM
ASYA KARTALLARI U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
ASYA KARTALLARI U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İMSK ÜSKÜDAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
UA AKADEMİ U18KORDON U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
FESK U16İMSK KOŞUYOLU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
TUZLA FEN KOLEJİ
UA AKADEMİ A U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
FESK U12KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
TUZLA FEN KOLEJİ
UA AKADEMİ U11ANKA GÖZTEPE U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
KIZILTOPRAK U12İMSK ÜSKÜDAR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
İMSK KOŞUYOLU U14GK SPOR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
DİNAMO U14BOĞAZİÇİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
BOĞAZİÇİ SK U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
EMA BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
MALTEPE İMAMMET HİTABET VE İLMİ ARŞ. VAKFI
ASYA KARTALLARI U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12İMSK KARTAL U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
UĞUR MUMCU MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
ANKA GÖZTEPE U12ASYA KARTALLARI SİYAH U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
DİNAMO U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
ANKA ÇEKMEKÖY U18BEŞAS SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İMSK ÜSKÜDAR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
BOĞAZİÇİ BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
UA AKADEMİ B U12MARMARA ELİT U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İMSK ÜSKÜDAR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
İSTEK SEMİHA ŞAKİR
ANKA GÖZTEPE U14CEVİZLİ ATAK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ