28. HAFTA MAÇLARI

28. HAFTA MAÇLARI

TarihHomeSonuçAwayLeagueSalon
KIZILTOPRAK U11TUZLA GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
DİNAMO U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
MARMARA ELİT U14İMSK KOZYATAĞI U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
İMSK KOZYATAĞI U10BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
MARMARA ELİT U16İMSK ÜSKÜDAR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
KIZILTOPRAK U12UA AKADEMİ A U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
ASYA KARTALLARI SİYAH U12ANKA GÖZTEPE U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
ASYA KARTALLARI GRİ U12EFOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
ASYA KARTALLARI U10EFOR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12İMSK KOZYATAĞI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
ACARLAR BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ANKA GÖZTEPE U11İMSK KOŞUYOLU U11İstanbul Basketbol Ligi U11
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İMSK KARTAL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BEYKOZ BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
ASYA KARTALLARI U16EFOR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
FESK U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
TUZLA FEN KOLEJİ
UA AKADEMİ U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
DİNAMO U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
KIZILTOPRAK U18İMSK KOŞUYOLU U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
GÖZTEPE AKADEMİ U14İMSK KARTAL U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12İMSK KARTAL U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
UĞUR MUMCU MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
BOĞAZİÇİ U14UA AKADEMİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
TUZLA GELİŞİM U18BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
İMSK KOŞUYOLU U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
İMSK KOŞUYOLU U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
BOĞAZİÇİ SK U18UA AKADEMİ U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
ANKA ÇEKMEKÖY U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
TUZLA GELİŞİM U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
ASYA KARTALLARI U10DİNAMO U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
MARMARA ELİT U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
İMSK KOŞUYOLU U14MARMARA ELİT U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
CEVİZLİ ATAK U14ANKA GÖZTEPE U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CEVİZLİ ORTAOKULU
EMA BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
MALTEPE İMAMMET HİTABET VE İLMİ ARŞ. VAKFI