29. HAFTA MAÇLARI

29. HAFTA MAÇLARI

TarihHomeSonuçAwayLeagueSalon
DİNAMO U10İMSK ÜSKÜDAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
İMSK KARTAL U11KIZILTOPRAK U11İstanbul Basketbol Ligi U11
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
MARMARA ELİT U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
EFOR U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İSTEK VAKFI ACIBADEM
İMSK KOŞUYOLU U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
ASYA KARTALLARI U11ANKA GÖZTEPE U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
MARMARA ELİT U12İMSK KOZYATAĞI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
PENDİK ANADOLU LİSESİ
İMSK ÜSKÜDAR U11UA AKADEMİ U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR LİSESİ
ASYA KARTALLARI SİYAH U12ANKA GÖZTEPE U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BEYKOZ BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
İMSK KOŞUYOLU U11KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
İMSK KOZYATAĞI U10EFOR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
İMSK KOŞUYOLU U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
İMSK KOZYATAĞI U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
PNK YILDIZ U14DİNAMO U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET EMİN PULATKONAK ORTAOKULU
ANKA SPOR U12ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ÇENGELKÖY 4.MURAD İLKOKULU
ORTAÇEŞME SK U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TOKATKÖY ORTAOKULU
GÖZTEPE AKADEMİ U14İMSK KARTAL U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12UA AKADEMİ B U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
ANKA ÇEKMEKÖY U14CEVİZLİ ATAK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
KIZILTOPRAK U18BEŞAS SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
ANKA ÇEKMEKÖY U18BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14BOĞAZİÇİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
KOŞUYOLU BASKETBOL U16PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
VALİDEBAĞ FEN LİSESİ
TUZLA GELİŞİM U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
ANKA GÖZTEPE U16PSK MAVİ KAPLAN U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
İMSK KARTAL U16TUZLA GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
ACARLAR BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
MARMARA ELİT U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
BOĞAZİÇİ BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ