31. HAFTA MAÇLARI

31. HAFTA MAÇLARI

TarihHomeSonuçAwayLeagueSalon
EFOR U10BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İSTEK ACIBADEM
İMSK KARTAL U10DİNAMO U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
İMSK KOŞUYOLU U10İMSK KOZYATAĞI U10İstanbul Basketbol Ligi U10
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
GK SPOR U11ANKA GÖZTEPE U11İstanbul Basketbol Ligi U11
CELAL ARAS A.L
BOĞAZİÇİ SK U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
TUZLA GELİŞİM U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
UA AKADEMİ B U12ANKA SPOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
MARMARA ELİT U12KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
PENDİK ANADOLU LİSESİ
MARMARA ELİT U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
EFOR U10İMSK KARTAL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İSTEK ACIBADEM
ANKA GÖZTEPE U11İMSK KARTAL U11İstanbul Basketbol Ligi U11
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İMSK ÜSKÜDAR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
ASYA KARTALLARI GRİ U12İMSK ÜSKÜDAR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
BOĞAZİÇİ SK U18İMSK KARTAL U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
CAFERAĞA SPOR SALONU
TUZLA GELİŞİM U18BEŞAS SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
TUZLA GELİŞİM U11İMSK KOŞUYOLU U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
İMSK KARTAL U16TUZLA GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
KIZILTOPRAK U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
İMSK ÜSKÜDAR U11TUZLA GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR LİSESİ
İMSK ÜSKÜDAR U16ANKA GÖZTEPE U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
ÜSKÜDAR LİSESİ
ACARLAR BEEMA BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
MARMARA ELİT U16PSK MAVİ KAPLAN U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
TUZLA GELİŞİM U18ANKA ÇEKMEKÖY U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
ELİT AKADEMİ BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
ACARLAR BEEMA BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ELİT AKADEMİ BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ACARLAR BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ACARLAR BEBOĞAZİÇİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ANKA GÖZTEPE U16FESK U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L