TOPLU SONUÇLAR

TOPLU SONUÇLAR

TarihHomeSonuçAwayLeagueSalonMatch Day
İMSK KOŞUYOLU U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
28
TUZLA GELİŞİM U18BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
28
BOĞAZİÇİ U14UA AKADEMİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
28
ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12İMSK KARTAL U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
UĞUR MUMCU MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
28
GÖZTEPE AKADEMİ U14İMSK KARTAL U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
28
KIZILTOPRAK U18İMSK KOŞUYOLU U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
28
DİNAMO U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
28
UA AKADEMİ U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
28
FESK U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
TUZLA FEN KOLEJİ
28
ASYA KARTALLARI U16EFOR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
28
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İMSK KARTAL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BEYKOZ BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
28
ANKA GÖZTEPE U11İMSK KOŞUYOLU U11İstanbul Basketbol Ligi U11
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
28
ACARLAR BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
28
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12İMSK KOZYATAĞI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
28
ASYA KARTALLARI U10EFOR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
28
ASYA KARTALLARI GRİ U12EFOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
28
ASYA KARTALLARI SİYAH U12ANKA GÖZTEPE U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
28
KIZILTOPRAK U12UA AKADEMİ A U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
28
MARMARA ELİT U16İMSK ÜSKÜDAR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
28
İMSK KOZYATAĞI U10BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
28
MARMARA ELİT U14İMSK KOZYATAĞI U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
28
DİNAMO U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
28
KIZILTOPRAK U11TUZLA GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
28
BEŞAS SK U18BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR DIŞ TİCARET MESLEKİ VE TEK. AL
27
EMA BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
MALTEPE İMAMMET HİTABET VE İLMİ ARŞ. VAKFI
27
KOŞUYOLU BASKETBOL U16İMSK KOŞUYOLU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
VALİDEBAĞ FEN LİSESİ
27
MARMARA ELİT U18TUZLA GELİŞİM U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
27
ASYA KARTALLARI U10BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
27
PSK MAVİ KAPLAN U16KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
HACI HATİCE BAYRAKTAR
27
UA AKADEMİ U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
27
GK SPOR U11KIZILTOPRAK U11İstanbul Basketbol Ligi U11
CELAL ARAS A.L
27
EFOR U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İSTEK VAKFI ACIBADEM
27
İMSK KARTAL U18MARMARA ELİT U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
27
MARMARA ELİT U18BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
26
ANKA GÖZTEPE U14CEVİZLİ ATAK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
25
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İMSK ÜSKÜDAR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
İSTEK SEMİHA ŞAKİR
25
UA AKADEMİ B U12MARMARA ELİT U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
25
BOĞAZİÇİ BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
25
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İMSK ÜSKÜDAR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
25
ANKA ÇEKMEKÖY U18BEŞAS SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
25
DİNAMO U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
25
ANKA GÖZTEPE U12ASYA KARTALLARI SİYAH U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
25
ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12İMSK KARTAL U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
UĞUR MUMCU MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
25
ASYA KARTALLARI U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
25
EMA BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
MALTEPE İMAMMET HİTABET VE İLMİ ARŞ. VAKFI
25
BOĞAZİÇİ SK U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
25
DİNAMO U14BOĞAZİÇİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
25
İMSK KOŞUYOLU U14GK SPOR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
25
KIZILTOPRAK U12İMSK ÜSKÜDAR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
25
UA AKADEMİ U11ANKA GÖZTEPE U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
25
FESK U12KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
TUZLA FEN KOLEJİ
25
UA AKADEMİ A U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
25
FESK U16İMSK KOŞUYOLU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
TUZLA FEN KOLEJİ
25
UA AKADEMİ U18KORDON U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
25
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İMSK ÜSKÜDAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
25
ASYA KARTALLARI U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
25
ASYA KARTALLARI U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
25
EFOR U16UA AKADEMİ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İSTEK VAKFI ACIBADEM
25
GÖZTEPE AKADEMİ U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
25
KIZILTOPRAK U11İMSK ÜSKÜDAR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
25
MARMARA ELİT U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
25
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12ANKA SPOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
25
PSK MAVİ KAPLAN U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
HACI HATİCE BAYRAKTAR
25
MARMARA ELİT U14ANKA ÇEKMEKÖY U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
25
MARMARA ELİT U12İMSK KARTAL U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
PENDİK ANADOLU LİSESİ
25
ACARLAR BEBOĞAZİÇİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
24
ANKA ÇEKMEKÖY U18İMSK KARTAL U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
24
UA AKADEMİ A U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
24
KIZILTOPRAK U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
24
KIZILTOPRAK U11KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
24
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BEYKOZ BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
24
BOĞAZİÇİ U14İMSK ÜSKÜDAR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
24
EFOR U12KIZILTOPRAK U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
İSTEK VAKFI ACIBADEM
24
ABA BİLGİ TEKNİK U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
İSTEK VAKFI ACIBADEM
24
PNK YILDIZ U14UA AKADEMİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET EMİN PULATKONAK ORTAOKULU
24
ASYA KARTALLARI U14ANKA ÇEKMEKÖY U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
24
ACARLAR BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
23
BOĞAZİÇİ U14DİNAMO U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
23
ORTAÇEŞME SK U18BEŞAS SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
23
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11ASYA KARTALLARI U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
23
BOĞAZİÇİ BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
23
KIZILTOPRAK U18BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
23
GK SPOR U11KIZILTOPRAK U11İstanbul Basketbol Ligi U11
CELAL ARAS A.L
23
ASYA KARTALLARI U14ANKA ÇEKMEKÖY U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
23
UA AKADEMİ U16İMSK KARTAL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
23
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
23
UA AKADEMİ A U12EFOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
23
ASYA KARTALLARI U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
23
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İMSK KOŞUYOLU U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BEYKOZ BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
23
GK SPOR U14İMSK KOŞUYOLU U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CELAL ARAS A.L
23
İMSK KARTAL U10DİNAMO U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
23
ASYA KARTALLARI U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
23
KIZILTOPRAK U12İMSK KOŞUYOLU U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
23
TUZLA GELİŞİM U11İMSK KARTAL U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
23
ANKA GÖZTEPE U11İMSK ÜSKÜDAR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
23
MARMARA ELİT U12İMSK KOZYATAĞI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
PENDİK ANADOLU LİSESİ
23
İMSK KARTAL U12ANKA SPOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
23
İMSK KOŞUYOLU U11UA AKADEMİ U11İstanbul Basketbol Ligi U11
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
23
ACARLAR BEBOĞAZİÇİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
22
BEŞAS SK U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR DIŞ TİCARET MESLEKİ VE TEK. AL
22
İMSK KOŞUYOLU U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
22
KIZILTOPRAK U18KORDON U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
22
MARMARA ELİT U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
22
PSK MAVİ KAPLAN U16FESK U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
HACI HATİCE BAYRAKTAR
22
GK SPOR U14ANKA GÖZTEPE U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CELAL ARAS A.L
22
UA AKADEMİ U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
22
MARMARA ELİT U14CEVİZLİ ATAK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
22
UA AKADEMİ U11KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
22
ASYA KARTALLARI U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
22
ASYA KARTALLARI U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
22
İMSK ÜSKÜDAR U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR LİSESİ
22
TUZLA GELİŞİM U16KORDON U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
22
DİNAMO U10BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
22
İMSK KARTAL U12UA AKADEMİ B U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
22
İMSK ÜSKÜDAR U14KOŞUYOLU BASKETBOL U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR LİSESİ
22
İMSK ÜSKÜDAR U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
ÜSKÜDAR LİSESİ
22
ASYA KARTALLARI SİYAH U12KIZILTOPRAK U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
22
ASYA KARTALLARI U11KIZILTOPRAK U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
22
MARMARA ELİT U16KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
21
EMA BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
MALTEPE İMAMMET HİTABET VE İLMİ ARŞ. VAKFI
21
ORTAÇEŞME SK U18UA AKADEMİ U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BEYKOZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
21
ANKA GÖZTEPE U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
21
İMSK KARTAL U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
21
FESK U16MARMARA ELİT U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
TUZLA FEN KOLEJİ
21
FESK U12MARMARA ELİT U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
TUZLA FEN KOLEJİ
21
ANKA GÖZTEPE U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
21
İMSK KARTAL BEEMA BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
21
İMSK KOZYATAĞI U14ANKA ÇEKMEKÖY U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
21
KIZILTOPRAK U12ANKA GÖZTEPE U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
21
ASYA KARTALLARI U14GK SPOR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
21
KIZILTOPRAK U11ANKA GÖZTEPE U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
21
UA AKADEMİ U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
21
UA AKADEMİ U11KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
21
İMSK KOŞUYOLU U10İMSK KARTAL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
21
ASYA KARTALLARI U10İMSK KOZYATAĞI U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
21
ASYA KARTALLARI U11TUZLA GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
21
ASYA KARTALLARI U16TUZLA GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
21
EFOR U12İMSK KOŞUYOLU U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
İSTEK VAKFI ACIBADEM
21
GÖZTEPE AKADEMİ U14DİNAMO U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
21
İMSK KARTAL U18İMSK KOŞUYOLU U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
21
TUZLA GELİŞİM U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
21
ASYA KARTALLARI GRİ U12ASYA KARTALLARI SİYAH U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
21
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
21
ANKA SPOR U12İMSK KOZYATAĞI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ÇENGELKÖY 4.MURAD İLKOKULU
21
İMSK ÜSKÜDAR U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR LİSESİ
21
CEVİZLİ ATAK U14GK SPOR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CEVİZLİ ORTAOKULU
20
UA AKADEMİ B U12FESK U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
20
ASYA KARTALLARI U14MARMARA ELİT U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
20
ANKA GÖZTEPE U16FESK U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
20
ANKA SPOR U12MARMARA ELİT U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ÇENGELKÖY 4.MURAD İLKOKULU
20
İMSK BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
20
ANKA ÇEKMEKÖY U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
20
UA AKADEMİ A U12İMSK KOŞUYOLU U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
20
UA AKADEMİ U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
20
PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16EFOR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İSTEK SEMİHA ŞAKİR
20
UA AKADEMİ U11KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
20
GK SPOR U11İMSK KOŞUYOLU U11İstanbul Basketbol Ligi U11
CELAL ARAS A.L
20
ASYA KARTALLARI U10İMSK KARTAL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
20
İMSK ÜSKÜDAR U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
ÜSKÜDAR LİSESİ
20
ASYA KARTALLARI U11İMSK KARTAL U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
20
ABA BİLGİ TEKNİK U14PNK YILDIZ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
İSTEK VAKFI ACIBADEM
20
İMSK KOZYATAĞI U14ANKA ÇEKMEKÖY U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
20
ASYA KARTALLARI U14İMSK KOŞUYOLU U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
20
ANKA ÇEKMEKÖY U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
18
ANKA GÖZTEPE U16FESK U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
18
ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12MARMARA ELİT U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
UĞUR MUMCU MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
18
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12UA AKADEMİ B U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
18
TUZLA GELİŞİM U18UA AKADEMİ U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
18
DİNAMO U14ABA BİLGİ TEKNİK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
18
TUZLA GELİŞİM U16UA AKADEMİ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
18
TUZLA GELİŞİM U11UA AKADEMİ U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
18
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İMSK KARTAL U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
18
ASYA KARTALLARI U14İMSK KOZYATAĞI U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
18
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İMSK KARTAL U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
18
ASYA KARTALLARI U16İMSK KOZYATAĞI U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
18
DİNAMO U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
18
İMSK KARTAL U10İMSK KOZYATAĞI U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
18
ASYA KARTALLARI U10İMSK KOŞUYOLU U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
18
ASYA KARTALLARI SİYAH U12İMSK ÜSKÜDAR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
18
ASYA KARTALLARI U11KIZILTOPRAK U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
18
ASYA KARTALLARI GRİ U12KIZILTOPRAK U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
18
İMSK KARTAL U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
18
MARMARA ELİT U16ANKA GÖZTEPE U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
18
İMSK KOZYATAĞI U12UA AKADEMİ B U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
18
MARMARA ELİT U14ANKA GÖZTEPE U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
18
FESK U12ANKA SPOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
TUZLA FEN KOLEJİ
18
ANKA GÖZTEPE U16FESK U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
17
ACARLAR BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
17
BEŞAS SK U18MARMARA ELİT U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR DIŞ TİCARET MESLEKİ VE TEK. AL
17
ANKA ÇEKMEKÖY U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
17
ASYA KARTALLARI SİYAH U12İMSK KOŞUYOLU U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
17
İMSK KOZYATAĞI U14GK SPOR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
17
İMSK KOZYATAĞI U16EFOR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
17
KIZILTOPRAK U11İMSK KOŞUYOLU U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
17
MARMARA ELİT U18ANKA ÇEKMEKÖY U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
17
İMSK KOZYATAĞI U12FESK U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
17
PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16KORDON U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İSTEK SEMİHA ŞAKİR
17
ASYA KARTALLARI U14ANKA GÖZTEPE U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
17
İMSK KOZYATAĞI U10DİNAMO U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
17
GK SPOR U11KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
CELAL ARAS A.L
17
ASYA KARTALLARI U11İMSK ÜSKÜDAR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
17
EFOR U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İSTEK VAKFI ACIBADEM
17
TUZLA GELİŞİM U18İMSK KOŞUYOLU U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
17
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İMSK KOŞUYOLU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
İSTEK SEMİHA ŞAKİR
17
TUZLA GELİŞİM U16UA AKADEMİ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
17
TUZLA GELİŞİM U11UA AKADEMİ U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
17
İMSK KARTAL U12KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
17
FESK U16MARMARA ELİT U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
TUZLA FEN KOLEJİ
16
BOĞAZİÇİ BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
16
ANKA ÇEKMEKÖY U14GK SPOR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
16
TUZLA GELİŞİM U18İMSK KOŞUYOLU U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
16
UA AKADEMİ U18BEŞAS SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
16
BOĞAZİÇİ SK U18KORDON U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
16
İMSK BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
16
İMSK KOŞUYOLU U16PSK MAVİ KAPLAN U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
16
MARMARA ELİT U16PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
16
İMSK ÜSKÜDAR U12ANKA GÖZTEPE U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ÜSKÜDAR LİSESİ
16
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11ANKA GÖZTEPE U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
16
İMSK ÜSKÜDAR U10İMSK KARTAL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
ÜSKÜDAR LİSESİ
16
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16İMSK ÜSKÜDAR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
16
BOĞAZİÇİ U14PNK YILDIZ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
16
İMSK KOZYATAĞI U16TUZLA GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
16
GÖZTEPE AKADEMİ U14İMSK ÜSKÜDAR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
16
UA AKADEMİ U14İMSK KARTAL U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
16
UA AKADEMİ U11KIZILTOPRAK U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
16
İMSK KARTAL U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
16
UA AKADEMİ B U12ANKA SPOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
16
GK SPOR U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CELAL ARAS A.L
16
ASYA KARTALLARI U16İMSK KARTAL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
16
ACARLAR BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
15
FESK U12ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
TUZLA FEN KOLEJİ
15
CEVİZLİ ATAK U14İMSK KOŞUYOLU U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CEVİZLİ ORTAOKULU
15
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16FESK U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
15
ANKA GÖZTEPE U16PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
15
UA AKADEMİ U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
15
BOĞAZİÇİ SK U18MARMARA ELİT U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
15
ANKA GÖZTEPE U14İMSK KOZYATAĞI U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
15
İMSK KOZYATAĞI U16UA AKADEMİ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
15
GÖZTEPE AKADEMİ U14ABA BİLGİ TEKNİK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
15
MARMARA ELİT U16İMSK KOŞUYOLU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
15
İMSK KARTAL U16KORDON U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
15
DİNAMO U14İMSK ÜSKÜDAR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
15
İMSK KOZYATAĞI U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
15
İMSK KARTAL U11İMSK ÜSKÜDAR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
15
TUZLA GELİŞİM U11KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
15
ANKA GÖZTEPE U12UA AKADEMİ A U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
15
MARMARA ELİT U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
15
ASYA KARTALLARI U16EFOR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
15
İMSK ÜSKÜDAR U12EFOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ÜSKÜDAR LİSESİ
15
İMSK KOŞUYOLU U12KIZILTOPRAK U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
15
BOĞAZİÇİ U11İMSK KOŞUYOLU U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
15
İMSK ÜSKÜDAR U10EFOR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
ÜSKÜDAR LİSESİ
15
BOĞAZİÇİ U12MARMARA ELİT U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
15
DİNAMO U10İMSK KOŞUYOLU U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
15
ASYA KARTALLARI U11KIZILTOPRAK U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
15
CEVİZLİ ATAK U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CEVİZLİ ORTAOKULU
14
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16FESK U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
14
ABA BİLGİ TEKNİK U14UA AKADEMİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
İSTEK ACIBADEM
14
İMSK KOŞUYOLU U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
14
TUZLA GELİŞİM U18İMSK KARTAL U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
14
TUZLA GELİŞİM U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
14
ANKA GÖZTEPE U11TUZLA GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
14
ORTAÇEŞME SK U18KORDON U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BEYKOZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
14
BOĞAZİÇİ U14ABA BİLGİ TEKNİK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
12
PSK MAVİ KAPLAN U16PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
HACI HATİCE BAYRAKTAR
12
UA AKADEMİ U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
11
UA AKADEMİ A U12ASYA KARTALLARI SİYAH U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
11
MARMARA ELİT U18İMSK KOŞUYOLU U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
11
UA AKADEMİ U11ASYA KARTALLARI U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
11
MARMARA ELİT U14İMSK KOŞUYOLU U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
11
ASYA KARTALLARI U14CEVİZLİ ATAK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
11
ANKA GÖZTEPE U11TUZLA GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
11
İMSK KARTAL U18BEŞAS SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
11
İMSK KARTAL U14DİNAMO U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
11
İMSK KOZYATAĞI U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
11
PSK MAVİ KAPLAN U16İMSK ÜSKÜDAR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
HACI HATİCE BAYRAKTAR
11
ANKA ÇEKMEKÖY U14ANKA GÖZTEPE U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
11
ASYA KARTALLARI U16UA AKADEMİ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
11
İMSK KARTAL U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
11
İMSK ÜSKÜDAR U11BOĞAZİÇİ U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR LİSESİ
11
EFOR U10İMSK KOŞUYOLU U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İSTEK ACIBADEM
11
EFOR U12ANKA GÖZTEPE U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
İSTEK ACIBADEM
11
EFOR U16İMSK KARTAL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İSTEK ACIBADEM
11
PNK YILDIZ U14İMSK ÜSKÜDAR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET EMİN PULATKONAK ORTAOKULU
11
BOĞAZİÇİ U14ABA BİLGİ TEKNİK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
11
UA AKADEMİ U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
10
FESK U16PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
TUZLA FEN KOLEJİ
10
UA AKADEMİ A U12ASYA KARTALLARI SİYAH U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
10
ANKA GÖZTEPE U16KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
10
İMSK KOZYATAĞI U16KORDON U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
10
DİNAMO U14UA AKADEMİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
10
ANKA GÖZTEPE U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
10
İMSK ÜSKÜDAR U14ABA BİLGİ TEKNİK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR LİSESİ
10
BOĞAZİÇİ U11İMSK KARTAL U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
10
PNK YILDIZ U14GÖZTEPE AKADEMİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET EMİN PULATKONAK ORTAOKULU
10
İMSK ÜSKÜDAR U12İMSK KOŞUYOLU U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ÜSKÜDAR LİSESİ
10
İMSK ÜSKÜDAR U11İMSK KOŞUYOLU U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR LİSESİ
10
İMSK ÜSKÜDAR U10İMSK KOŞUYOLU U10İstanbul Basketbol Ligi U10
ÜSKÜDAR LİSESİ
10
BOĞAZİÇİ SK U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
9
ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12UA AKADEMİ B U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
UĞUR MUMCU MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
9
İMSK KARTAL U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR LİSESİ
9
ANKA ÇEKMEKÖY U18İMSK KOŞUYOLU U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
9
ANKA ÇEKMEKÖY U14İMSK KOŞUYOLU U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
9
TUZLA GELİŞİM U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
8
İMSK KOZYATAĞI U10İMSK ÜSKÜDAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
8
TUZLA GELİŞİM U16EFOR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
8
İMSK KOZYATAĞI U12BOĞAZİÇİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
8
FESK U16İMSK ÜSKÜDAR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
TUZLA FEN KOLEJİ
8
ANKA GÖZTEPE U11BOĞAZİÇİ U11İstanbul Basketbol Ligi U11
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
8
EFOR U10DİNAMO U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İSTEK VAKFI ACIBADEM
8
EFOR U12ASYA KARTALLARI SİYAH U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
İSTEK VAKFI ACIBADEM
8
İMSK KARTAL U18KORDON U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
8
İMSK KARTAL U14PNK YILDIZ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
8
ASYA KARTALLARI U16KORDON U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
8
ASYA KARTALLARI U11İMSK KOŞUYOLU U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
8
BEŞAS SK U18ARKIN BELEK ACADEMY U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR DIŞ TİCARET MESLEKİ VE TEK. AL
7
CEVİZLİ ATAK U14İMSK KOZYATAĞI U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CEVİZLİ ORTAOKULU
7
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
7
ANKA ÇEKMEKÖY U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
7
İMSK KARTAL U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
7
İMSK KOŞUYOLU U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
7
BOĞAZİÇİ SK U18İMSK KOŞUYOLU U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
7
İMSK KOŞUYOLU U16ANKA GÖZTEPE U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
7
İMSK KARTAL U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
7
İMSK KOŞUYOLU U14ANKA GÖZTEPE U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
7
İMSK KOŞUYOLU U12ANKA GÖZTEPE U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
7
İMSK KARTAL U11UA AKADEMİ U11İstanbul Basketbol Ligi U11
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
7
ASYA KARTALLARI U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
7
İMSK KARTAL U12FESK U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
7
UA AKADEMİ B U12BOĞAZİÇİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
6
İMSK KOZYATAĞI U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
6
TUZLA GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
6
BOĞAZİÇİ SK U18TUZLA GELİŞİM U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
6
UA AKADEMİ U16KORDON U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
6
BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
5
GÖZTEPE AKADEMİ U14BOĞAZİÇİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
5
İMSK KOŞUYOLU U16İMSK ÜSKÜDAR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
5
İMSK KOZYATAĞI U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
5
İMSK KOZYATAĞI U12İMSK KARTAL U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
5
BOĞAZİÇİ U11TUZLA GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
5
UA AKADEMİ U14İMSK ÜSKÜDAR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
4
UA AKADEMİ A U12İMSK ÜSKÜDAR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
4
BEŞAS SK U18KORDON U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR DIŞ TİCARET MESLEKİ VE TEK. AL
4
İMSK KOZYATAĞI U14İMSK KOŞUYOLU U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
4
İMSK ÜSKÜDAR U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
ÜSKÜDAR LİSESİ
4
EFOR U12İMSK ÜSKÜDAR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
İSTEK VAKFI ACIBADEM
4
EFOR U16KORDON U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
İSTEK VAKFI ACIBADEM
4
İMSK KARTAL U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
3
KORDON U18TUZLA GELİŞİM U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
2
İMSK KOZYATAĞI U16İMSK KARTAL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
1
İMSK KOŞUYOLU U11İMSK KARTAL U11İstanbul Basketbol Ligi U11
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
1