Toplu Sonuçlar

TarihHomeSonuçAwayLeagueSalon
MARMARA ELİT U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
İMSK KARTAL U11KIZILTOPRAK U11İstanbul Basketbol Ligi U11
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
DİNAMO U10İMSK ÜSKÜDAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
EMA BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
MALTEPE İMAMMET HİTABET VE İLMİ ARŞ. VAKFI
CEVİZLİ ATAK U14ANKA GÖZTEPE U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CEVİZLİ ORTAOKULU
İMSK KOŞUYOLU U14MARMARA ELİT U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
MARMARA ELİT U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
ASYA KARTALLARI U10DİNAMO U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
TUZLA GELİŞİM U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
ANKA ÇEKMEKÖY U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
BOĞAZİÇİ SK U18UA AKADEMİ U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
İMSK KOŞUYOLU U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
İMSK KOŞUYOLU U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
TUZLA GELİŞİM U18BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
BOĞAZİÇİ U14UA AKADEMİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12İMSK KARTAL U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
UĞUR MUMCU MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
GÖZTEPE AKADEMİ U14İMSK KARTAL U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
KIZILTOPRAK U18İMSK KOŞUYOLU U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
DİNAMO U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
UA AKADEMİ U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
FESK U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
TUZLA FEN KOLEJİ
ASYA KARTALLARI U16EFOR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İMSK KARTAL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BEYKOZ BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
ANKA GÖZTEPE U11İMSK KOŞUYOLU U11İstanbul Basketbol Ligi U11
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
ACARLAR BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12İMSK KOZYATAĞI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
ASYA KARTALLARI U10EFOR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
ASYA KARTALLARI GRİ U12EFOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
ASYA KARTALLARI SİYAH U12ANKA GÖZTEPE U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
KIZILTOPRAK U12UA AKADEMİ A U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
MARMARA ELİT U16İMSK ÜSKÜDAR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
İMSK KOZYATAĞI U10BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
MARMARA ELİT U14İMSK KOZYATAĞI U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
DİNAMO U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
KIZILTOPRAK U11TUZLA GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
BEŞAS SK U18BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR DIŞ TİCARET MESLEKİ VE TEK. AL
EMA BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
MALTEPE İMAMMET HİTABET VE İLMİ ARŞ. VAKFI
KOŞUYOLU BASKETBOL U16İMSK KOŞUYOLU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
VALİDEBAĞ FEN LİSESİ
MARMARA ELİT U18TUZLA GELİŞİM U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
ASYA KARTALLARI U10BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
PSK MAVİ KAPLAN U16KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
HACI HATİCE BAYRAKTAR
UA AKADEMİ U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
GK SPOR U11KIZILTOPRAK U11İstanbul Basketbol Ligi U11
CELAL ARAS A.L
EFOR U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İSTEK VAKFI ACIBADEM
İMSK KARTAL U18MARMARA ELİT U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
MARMARA ELİT U18BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
ANKA GÖZTEPE U14CEVİZLİ ATAK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İMSK ÜSKÜDAR U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
İSTEK SEMİHA ŞAKİR
UA AKADEMİ B U12MARMARA ELİT U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
BOĞAZİÇİ BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İMSK ÜSKÜDAR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
ANKA ÇEKMEKÖY U18BEŞAS SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
DİNAMO U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
ANKA GÖZTEPE U12ASYA KARTALLARI SİYAH U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
GÖZTEPE MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12İMSK KARTAL U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
UĞUR MUMCU MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
ASYA KARTALLARI U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
EMA BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
MALTEPE İMAMMET HİTABET VE İLMİ ARŞ. VAKFI
BOĞAZİÇİ SK U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
DİNAMO U14BOĞAZİÇİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
İMSK KOŞUYOLU U14GK SPOR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
KIZILTOPRAK U12İMSK ÜSKÜDAR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
UA AKADEMİ U11ANKA GÖZTEPE U11İstanbul Basketbol Ligi U11
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
FESK U12KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
TUZLA FEN KOLEJİ
UA AKADEMİ A U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
FESK U16İMSK KOŞUYOLU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
TUZLA FEN KOLEJİ
UA AKADEMİ U18KORDON U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İMSK ÜSKÜDAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
ASYA KARTALLARI U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
ASYA KARTALLARI U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
YAKACIK MESLEK LİSESİ
EFOR U16UA AKADEMİ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İSTEK VAKFI ACIBADEM
GÖZTEPE AKADEMİ U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
KIZILTOPRAK U11İMSK ÜSKÜDAR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
MARMARA ELİT U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12ANKA SPOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
PSK MAVİ KAPLAN U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
HACI HATİCE BAYRAKTAR
MARMARA ELİT U14ANKA ÇEKMEKÖY U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
MARMARA ELİT U12İMSK KARTAL U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
PENDİK ANADOLU LİSESİ
ACARLAR BEBOĞAZİÇİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ANKA ÇEKMEKÖY U18İMSK KARTAL U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
UA AKADEMİ A U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
KIZILTOPRAK U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
KIZILTOPRAK U11KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BEYKOZ BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
BOĞAZİÇİ U14İMSK ÜSKÜDAR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
EFOR U12KIZILTOPRAK U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
İSTEK VAKFI ACIBADEM
ABA BİLGİ TEKNİK U14KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
İSTEK VAKFI ACIBADEM
PNK YILDIZ U14UA AKADEMİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET EMİN PULATKONAK ORTAOKULU
ASYA KARTALLARI U14ANKA ÇEKMEKÖY U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
ACARLAR BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
BOĞAZİÇİ U14DİNAMO U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ