Toplu Sonuçlar

TarihHomeSonuçAwayLeagueSalon
ANKA GÖZTEPE U16FESK U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
ACARLAR BEBOĞAZİÇİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ACARLAR BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ELİT AKADEMİ BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ACARLAR BEEMA BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ELİT AKADEMİ BEARKIN BELEK ACADEMY BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
TUZLA GELİŞİM U18ANKA ÇEKMEKÖY U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
MARMARA ELİT U16PSK MAVİ KAPLAN U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
ACARLAR BEEMA BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
İMSK ÜSKÜDAR U16ANKA GÖZTEPE U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
ÜSKÜDAR LİSESİ
İMSK ÜSKÜDAR U11TUZLA GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR LİSESİ
KIZILTOPRAK U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
İMSK KARTAL U16TUZLA GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
TUZLA GELİŞİM U11İMSK KOŞUYOLU U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
TUZLA GELİŞİM U18BEŞAS SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
BOĞAZİÇİ SK U18İMSK KARTAL U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
CAFERAĞA SPOR SALONU
ASYA KARTALLARI GRİ U12İMSK ÜSKÜDAR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İMSK ÜSKÜDAR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
ANKA GÖZTEPE U11İMSK KARTAL U11İstanbul Basketbol Ligi U11
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
EFOR U10İMSK KARTAL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İSTEK ACIBADEM
MARMARA ELİT U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
MARMARA ELİT U12KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
PENDİK ANADOLU LİSESİ
UA AKADEMİ B U12ANKA SPOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
TUZLA GELİŞİM U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
BOĞAZİÇİ SK U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
GK SPOR U11ANKA GÖZTEPE U11İstanbul Basketbol Ligi U11
CELAL ARAS A.L
İMSK KOŞUYOLU U10İMSK KOZYATAĞI U10İstanbul Basketbol Ligi U10
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
EFOR U10BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İSTEK ACIBADEM
ANKA GÖZTEPE U11İMSK KARTAL U11İstanbul Basketbol Ligi U11
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
ACARLAR BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
BOĞAZİÇİ BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
CEVİZLİ ATAK U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CEVİZLİ ORTAOKULU
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12UA AKADEMİ B U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
İMSK KOŞUYOLU U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
ELİT AKADEMİ BEEMA BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
BOĞAZİÇİ BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
GÖZTEPE AKADEMİ U14UA AKADEMİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
ASYA KARTALLARI U10BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
PSK MAVİ KAPLAN U16MARMARA ELİT U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
HACI HATİCE BAYRAKTAR
ANKA GÖZTEPE U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
KADIKÖY GÖZTEPE MESLEKİ VE TEK A.L
UA AKADEMİ A U12EFOR U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
İMSK ÜSKÜDAR U11UA AKADEMİ U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR LİSESİ
PARLAYAN YILDIZLAR U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İSTEK SEMİHA ŞAKİR
ASYA KARTALLARI U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
EFOR U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İSTEK VAKFI ACIBADEM
İMSK KOZYATAĞI U10EFOR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
İMSK KARTAL U14İMSK ÜSKÜDAR U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
İMSK ÜSKÜDAR U12ASYA KARTALLARI SİYAH U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
ÜSKÜDAR DIŞ TİCARET MESLEKİ VE TEK. AL
PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
İSTEK SEMİHA ŞAKİR
İMSK ÜSKÜDAR U10ASYA KARTALLARI U10İstanbul Basketbol Ligi U10
ÜSKÜDAR DIŞ TİCARET MESLEKİ VE TEK. AL
İMSK KOŞUYOLU U10İMSK KOZYATAĞI U10İstanbul Basketbol Ligi U10
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
BOĞAZİÇİ BEELİT AKADEMİ BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
MARMARA ELİT U16KOŞUYOLU BASKETBOL U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
ACARLAR BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
ÇAVUŞBAŞI MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
İMSK KARTAL U16TUZLA GELİŞİM U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
ANKA GÖZTEPE U16PSK MAVİ KAPLAN U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU
TUZLA GELİŞİM U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
KOŞUYOLU BASKETBOL U16PARLAYAN YILDIZLAR BEYAZ U16İstanbul Basketbol Ligi U16 A
VALİDEBAĞ FEN LİSESİ
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14BOĞAZİÇİ U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
ANKA ÇEKMEKÖY U18BOĞAZİÇİ SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
KIZILTOPRAK U18BEŞAS SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ERKUT SOYAK ANADOLU LİSESİ
ANKA ÇEKMEKÖY U14CEVİZLİ ATAK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
KÜÇÜKYALI GELİŞİM U12UA AKADEMİ B U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AİHL
GÖZTEPE AKADEMİ U14İMSK KARTAL U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET BEYAZIT LİSESİ
ORTAÇEŞME SK U18İSTANBUL KARTAL GSK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
TOKATKÖY ORTAOKULU
ANKA SPOR U12ASYA KARTALLARI KIRMIZI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
ÇENGELKÖY 4.MURAD İLKOKULU
PNK YILDIZ U14DİNAMO U14İstanbul Basketbol Ligi U14 B
MEHMET EMİN PULATKONAK ORTAOKULU
İMSK KOZYATAĞI U14İSTANBUL KARTAL GSK U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
İMSK KOŞUYOLU U12ASYA KARTALLARI GRİ U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
İMSK KOZYATAĞI U10EFOR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
İLHAMİ ERTEM ORTAOKULU
İMSK KOŞUYOLU U11KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11İstanbul Basketbol Ligi U11
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
BOĞAZIN İNCİLERİ BASKETBOL U10PARLAYAN YILDIZLAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
BEYKOZ BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
ASYA KARTALLARI SİYAH U12ANKA GÖZTEPE U12İstanbul Basketbol Ligi U12 A
YAKACIK MESLEK LİSESİ
İMSK ÜSKÜDAR U11UA AKADEMİ U11İstanbul Basketbol Ligi U11
ÜSKÜDAR LİSESİ
MARMARA ELİT U12İMSK KOZYATAĞI U12İstanbul Basketbol Ligi U12 B
PENDİK ANADOLU LİSESİ
ASYA KARTALLARI U11ANKA GÖZTEPE U11İstanbul Basketbol Ligi U11
YAKACIK MESLEK LİSESİ
İMSK KOŞUYOLU U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
EFOR U16PARLAYAN YILDIZLAR TURUNCU U16İstanbul Basketbol Ligi U16 B
İSTEK VAKFI ACIBADEM
MARMARA ELİT U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
İMSK KARTAL U11KIZILTOPRAK U11İstanbul Basketbol Ligi U11
BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
DİNAMO U10İMSK ÜSKÜDAR U10İstanbul Basketbol Ligi U10
AHMET SANİ GEZİCİ ÇOK PROGRAMLI A.L.
EMA BEİMSK BEİstanbul Basketbol Ligi Büyük Erkekler
MALTEPE İMAMMET HİTABET VE İLMİ ARŞ. VAKFI
CEVİZLİ ATAK U14ANKA GÖZTEPE U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
CEVİZLİ ORTAOKULU
İMSK KOŞUYOLU U14MARMARA ELİT U14İstanbul Basketbol Ligi U14 A
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU
MARMARA ELİT U18ORTAÇEŞME SK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
PENDİK ANADOLU LİSESİ
ASYA KARTALLARI U10DİNAMO U10İstanbul Basketbol Ligi U10
YAKACIK MESLEK LİSESİ
TUZLA GELİŞİM U11GK SPOR U11İstanbul Basketbol Ligi U11
TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
ANKA ÇEKMEKÖY U18KIZILTOPRAK U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜMRANİYE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
BOĞAZİÇİ SK U18UA AKADEMİ U18İstanbul Basketbol Ligi U18 A
ÜSKÜDAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
İMSK KOŞUYOLU U10KOZ BASKET U10İstanbul Basketbol Ligi U10
REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU